Nová budova Národního muzea 20. 3. 2015 – 21. 6. 2015
Web národního muzea

Promítání filmu Magda aneb s tebou ne!

17.6.2015 | Nová budova Národního muzea

Promítání filmu Magda aneb s tebou ne! Projekce a beseda s autory filmu zabývajícím se násilím vůči ženám poskytujícím placené sexuální služby

Zveme vás za projekti filmu Magda aneb s tebou ne, které se uskuteční v rámci doprovodného programu k výstavě Smrtelné slasti.

Film mapuje specifickou formu násilí vůči ženám poskytujícím placené sexuální služby. Jak je možné se jim bránit? Na příběhu hlavní hrdinky Magdy (cca 38 let) jsou ukázána různá prostředí, kde se sex nabízí a úskalí, které s sebou práce v každém z nich přináší. Situace zobrazené ve filmu vycházejí z konkrétních zkušeností žen pracujících v sexbyznysu.

Po skončení projekce filmu, bude následovat beseda s tvůrci filmu.

Termín konání: 17. 6. 2015, 18.00
Vstupné:

Režie: Jan Medlík
Kamera: Jiří Černohlávek
Zvuk: František Vrána
Scénář: Hana Malinová
Střih: Jan Medlík
Produkce: ROZKOŠ bez RIZIKA, z.s.; Hana Malinová, Tereza Musilová
Datum vzniku: 2013 – ukončení 2015
Česká republika, Brno
Stopáž: 35 minut

18+ Národní muzeum upozorňuje, že návštěva výstavy Smrtelné slasti je nevhodná pro osoby mladší 18 let. Výstava obsahuje prvky, které by mohly ovlivňovat citový a mraobrázek s textem: smrt - nevšední výstavní cyklus o životěvní vývoj této věkové kategorie. Umožnění vstupu těmto osobám je na zvážení rodičů, zákonných zástupců a pedagogického doprovodu.

ROZCESTNÍK VÝSTAV

Hlavní strana